Gazino Oyunları Nelerdir? Gazino Oyunu Oynanan Siteler

Gazino

İnternet gelişmelerinin hız kazanması üzerine Gazino oyunları mekan ile sınırlı kalmadığını ve realm gibi büyük oyun firmaları ile sanal ortama taşındığını görüyoruz. Sanal ortamda oynanan oyunlar oyuncuya rahatlık ve kolaylık sağladığı için sürekli tercih ediliyor.

#
Gazino Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
1500TL %100
5.0⭐
2
1500 TL %100
5.0⭐
3
5000 TL %50
4.9⭐
4
2000 TL %200
4.8⭐
5
%10 Nakit
4.7⭐
6
1500 TL %100
4.6⭐
7
2000 TL %200
4.6⭐
8
700 TL %100
4.6⭐
9
1000 TL %100
4.5⭐
10
600 TL %150
4.4⭐
Gazino oyunları çeşitlerine baktığımız zaman en önemli oyunların bu kategori içinde yer aldığını görüyoruz. Bu gazino oyunlarının nasıl oynandığı hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Blackjack, rulet, poker ve slot oyunları bu alanda bizlere sunuluyor. Bu gazino oyunları indirmek için sitemizde de bilgiler mevcuttur. Her oyunun farklı türünün olduğunu bilerek işe koyulmak gerekiyor. Mesela Poker oyunu içinde Türk pokeri, Alman pokeri gibi farklı masalar olduğunu bilerek her oyunun kendi masasına uygun olacak şekilde kurallara bağlı kalınarak oynandığını bilmelisiniz. Şimdi Gazino oyunları çeşitleri hakkında bilgi verelim.

Gazino Oyunları Nelerdir?

  • Rulet
  • Poker
  • Blackjack
  • Slot Oyunları
Gazino oyun denildiği zaman slot oyunları gelse de akla farklı oyun kategorilerinin mevcut olduğundan bahsetmiştik. Şimdi bu oyun kategorileri ve oynama kuralları hakkında bilgi verelim.

Rulet Oyunu

Fransa’nın eski çağlarında ortaya çıkarak Avrupa ülkelerine oradan da bütün dünyaya yayılan oyun farklı şekillerde oynanmakta. Genel itibari ile bahsetmek gerekirse rulet bir çark masası ve rulet topu aracılığıyla oynanıyor. Oyun siyah-kırmızı renkler ile inşa edilmiş. Yeşil bölmenin de var olması 0 rakamını yani “kaybettiniz” anlamı taşıyor. Rastgele dizilen rakamların hangi bölmeye denk geleceğinin tahmin edilmesi üzerine oyuncu para kazanıyor. Fransız, Avrupa ve Amerika ruletinin var olması her masada farklı kurallarının olduğunun göstergesi.

"<yoastmark

Poker

İskambil kağıtları ile oynanan oyun 2 ile 10 kişi arasında oynanabilmekte. Oyunun amacı masa üzerinde mevcut olan iki kağıdı 5’e tamamlayabilmek. Tamamlandığı zaman oyuncu masada oynayan tüm oyuncuların çiplerine sahip olabilmekte. Farklı poker türlerinin mevcut olması farklı kurallarının var olduğunu gösteriyor. Buna bağlı olarak en iyi olduğunuz poker masasını tercih ederek yüksek miktarda para kazanma imkanı elde edebilirsiniz.

Blackjack

Genel olarak 21 oyunu adından anılan bu oyun poker ile benzerlik göstermekte ve iskambil kağıtları ile oynanmakta. Amaç rakam takımını kurabilmek ve bütün çiplerin sahibi olmak.

Slot

Gazino oyunları arasında en fazla tercih edilen oyun türü olarak slot oyunları karşımıza çıkıyor. Slot  Gazino oyunlarının kollu makineler aracılığıyla oynana türüne verilen addır. Slot oyunları sanal ortama taşındığı andan itibaren en fazla tercih edilen oyun kategorileri arasında yerini alıyor. Slot oyunları genellikle simge veya meyvelerin aynı hizaya gelmesi halinde oyuncuya kazandırıyor. Kolun çevrilmesi ile oyuncu kazanma ve kaybetme arasında boncuk boncuk terler döküyor. Ancak sanal ortamda farklı bir şekilde oynandığı için makine oyunlarının daha heyecanlı ve eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.
  
Gazino oyunları bu şekilde karşımıza çıkıyor. Her oyun kategorisi farklı oyun kuralları ve farklı oyun çeşitleri ile oyunculara sunuluyor. Güvenilir gazino siteleri üzerinden oyunlar oynandığı zaman muhteşem bir çizgiye ulaşıyor oyunlar. Para kazanmak ve eğlenmek, heyecan yaşamak monoton hayatı terk etmek istiyorsanız sanal hayatın sunmuş olduğu bu cazip fırsattan yararlanabilirsiniz.